ورود شیطان ممنوع یک هشدار جدی ! گپ و گفتی با شیطان...!

فعالیت کردن در فضای مجازی و پاک ماندن در آن تقوای دو چندانی می خواهد.

 
یادمان نرود:
 
گاهی به گناه به اندازه یک کلیک فاصله داریم
 
 
یادمان نرود:
 
فضای مجازی هم محضر خداست...

 
در روز حساب تمام این سایت ها، تمام کلیک ها، یاهو مسنجرها، آی دیها، چت روم ها به حرف می آیند و گواهی می دهند بر کارهایمان.
 
نکند که شرمنده شویم...
 
امان از لحظه غفلت که خدا شاهد است و بس.
 
گاهی روی مانیتور کامپیوتر بچسبانیم ورود شیطان ممنوع.

مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود. ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش در گذر است. کنجکاو شد و پرسید: ای ابلیس، این طنابها برای چیست؟ جواب داد: برای اسارت آدمیزاد. طنابهای نازک برای افراد ضعیف النفس و سست ایمان، طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.


سپس از کیسه ای طناب های پاره شده را بیرون ریخت و گفت: اینها را هم انسان های با ایمان که راضی به رضای خدایند و اعتماد به نفس داشتند، پاره کرده اند و اسارت را نپذیرفتند.

 

مرد گفت: طناب من کدام است؟ ابلیس گفت: اگر کمکم کنی که این ریسمان های پاره را گره زنم، خطای تو را به حساب دیگران می گذارم. مرد قبول کرد. ابلیس خنده کنان گفت: عجب، پس با این ریسمان های پاره هم می شود انسان هایی چون تو را به بندگی گرفت!

 بدترین خاطرۀ شیطان از ملاقات با فرزند آدم!!!

شیطان!

یک روز به دیدار پیامبر شما محمد امین رفتم و در طول گفتو گویی که با او داشتم، او با آن کلام منطقی و محکم خود مرا در عین ناباوری مجبور به اعترافاتی کرد که هرگز به غیر او حاضر به بیان آنها برای کس دیگری نبوده و نیستم.

او از من خواست تا چیزهایی را که ترس و هراس مرا بر می انگیزد بیان کنم. و این چنین گفتم:

 • پیامبر

 اولین و سخت ترین دشمن من شما هستی. پیامبر صلی الله علیه و آله از علت آن پرسید، در جواب گفتم: چون در قیامت گناهکاران را شفاعت می‌کنی و زحمات مرا ضایع و امیدم را قطع می‌نمایی.

 • عالم عامل

عالمی که به علمش عمل کند، دشمن است من هم دشمن او هستم.بعد ها فهمیدم که، پیامبر در این مورد فرمودند: عالم و دانشمندی که به علمش عمل کند، از هزار عابد برای شیطان خطرناک تر است.

 • حافظ و عامل قرآن

کسی که قرآن را فرا گرفته و حفظ نموده و به تمام دستورات و احکام آن عمل می‌کند، او دشمن من و من هم دشمن او هستم.

 • موذن

کسی که پنج وقت نماز، اذان بگوید و اقرار به شهادتین کند و مردم را از خواب بیدار و متوجه عبادت خدا و نماز نماید.

 • دوستان فقرا

آنها کسانی هستند که فقرا و مساکین را از یاد نمی‌برند، همیشه متوجه آنها و به فکر ایشان هستند. در همه جا و در هر شرایط از آنان دفاع می‌کنند و زندگی ایشان را تامین می‌کنند.من اینان را هرگز نمی توانم تحمل کنم.

 • دوستان ایتام

کسانی که با یتیمان دوست و مهربان هستند و همچون پدر و مادر دلسوز با آنان رفتار می‌کنند تا یتیمی را احساس نکنند خشم مرا بر می انگیزند.

 • فرد مهربان

که دلسوز مردم است و در مقابل کوچک‌ترین ستمی که به یکی از بندگان خدا شود، ناراحت شده و از او دفاع می‌کند و دلداریش می‌دهد.

 • فرد ناصح

از کسی که برای رضای خدا، مردم را نصیحت می‌کند و به جز رضایت الهی، چیزی در دل ندارد بیزارم.

 • دائم الوضو

کسی که در تمام حالات با وضو باشد و اگر وضوی او باطل شده، فورا تجدید وضو نماید. بین من و خودش حصاری محکم می افکند . که برایم زجر آور است.

 • فرد بخشنده

کسی که مردم را در مالش شریک می‌کند و مقداری از دارایی‌اش را به محرومان جامعه می‌بخشد و به فکر ذخیره و جمع آوری مال نیست.

 • فرد خوش خلق

کسی که با همه با گشاده رویی رفتار می‌کند و با زبان و اعضایش افراد را آزار نمی‌رساند.در واقع باعث آزار و شکنجه من می شود.

 • فرد قانع

کسی که در زندگی به کم دنیا و به آنچه خدا برایش مقرر فرموده راضی است دست مرا در وسوسه هایم می بندد.

 • پاک دامنان

زنان و مردانی که عفت داشته باشند؛ دامنشان آلوده به فحشا و فساد نشده و پوشش اسلامی را در همه جا حفظ کنند. با تیر های سهمگین خود قلبم را نشانه می روند.

 • آمادگان مرگ

کسانی که همواره به فکر مرگ و آماده شدن برای آن هستند و هیچ وقت، آخرت را فراموش نمی‌کنند و همیشه برای اصلاح آن در تلاشند.مرا به نا امیدی می کشند.

 • فروتنان

ایشان در برابر خدا و خلق او تواضع می‌کنند و خود را کوچک می‌پندارند. 

 • جوان عابد

جوانی که عاشق دین است، شب زنده داری کرده، از بندگی خدا لذت می‌برد.مرا به خشم و ذلت می کشد.

 • باز دارندگان نفس از حرام

کسی که نفس خود را از حرام باز دارد، کسانی که حلال و حرام الهی را رعایت کرده و اعضا و جوارح خود را به آن عادت نمی‌دهند.برایم غیر قابل تحملند.

 • خیر خواهان

کسانی که در نبود برادران مومن خود، دعای خیرشان می‌کنند، هر چیزی را که برای خود می‌پسندند، برای دریگران هم می‌پسندند و هر آنچه برای خود نمی‌پسندند، برای دیگران نیز نمی‌پسندند.

 • مهربان با پدر و مادر

کسانی که با پدر و مادر مهربان باشند و به آنان احترام بگذارند. آرامشم را بر هم می زنند.

 • پادشاه عادل

که از روی عدالت با مردم رفتار کند و مردم در سایه او در آسایش باشند.

 • روزه داران بخشنده

روزه دارانی که مقداری از مال خود را به درماندگان می‌بخشند، مانند این است که مرا پاره پاره کرده و در آتش انداخته باشند.

 • همنشین صالحان

کسانی که رفت و آمد، نشست و برخاست، گفت و شنود و خورد و خوراک و خواب آنان با صالحان و پرهیزکاران است.

آن روز خیلی فکر کردم که دلیل آن لبخند معنا دار محمد را بفهمم ولی هر چه کردم نفهمیدم ، بعد ها اعترافاتم را در عمل و گفتار پیروان محمد دیدم و دریافتم که محمد گفته هایم را به پیروانش منتقل کرده و آنان را در جریان نقاط ضعفم گذاشته است . آن روز با خود پیمان بستم که حیله و وسوسه هایم را برای فریفتن این گروه از پیروانش بیشتر کنم. و تا امروز این تلاش ادامه، ودر بعضی اوقات نتیجه مطلوبی برایم در پی داشته است.

 

آیا شیطان وجود دارد؟ آیا خدا شیطان را خلق کرد؟استاد دانشگاه با این سوال ها شاگردانش را به چالش ذهنی کشاند. آیا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟

شاگردی با قاطعیت پاسخ داد:"بله او خلق کرد"

استاد پرسید: "آیا خدا همه چیز را خلق کرد؟"شاگرد پاسخ داد: "بله, آقا"

استاد گفت: "اگر خدا همه چیز را خلق کرد, پس او شیطان را نیز خلق کرد. چون شیطان نیز وجود دارد و مطابق قانون که کردار ما نمایانگر ماست , خدا نیز شیطان است"

شاگرد آرام نشست و پاسخی نداد. استاد با رضایت از خودش خیال کرد بار دیگر توانست ثابت کند که عقیده به مذهب افسانه و خرافه ای بیش نیست.

شاگرد دیگری دستش را بلند کرد و گفت: "استاد میتوانم از شما سوالی بپرسم؟"استاد پاسخ داد: "البته"

شاگرد ایستاد و پرسید: "استاد, سرما وجود دارد؟"


استاد پاسخ داد: "این چه سوالی است البته که وجود دارد. آیا تا کنون حسش نکرده ای؟ "

شاگردان به سوال مرد جوان خندیدند. مرد جوان گفت: "در واقع آقا, سرما وجود ندارد. مطابق قانون فیزیک چیزی که ما از آن به سرما یاد می کنیم در حقیقت نبودن گرماست. هر موجود یا شی را میتوان مطالعه و آزمایش کرد وقتیکه انرژی داشته باشد یا آنرا انتقال دهد. و گرما چیزی است که باعث میشود بدن یا هر شی انرژی را انتقال دهد یا آنرا دارا باشد. صفر مطلق (460- F) نبود کامل گرماست. تمام مواد در این درجه بدون حیات و بازده میشوند. سرما وجود ندارد. این کلمه را بشر برای اینکه از نبودن گرما توصیفی داشته باشد خلق کرد." شاگرد ادامه داد: "استاد تاریکی وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "البته که وجود دارد"

شاگرد گفت: "دوباره اشتباه کردید آقا! تاریک هم وجود ندارد. تاریکی در حقیقت نبودن نور است. نور چیزی است که میتوان آنرا مطالعه و آزمایش کرد. اما تاریکی را نمیتوان. در واقع با استفاده از قانون نیوتن میتوان نور را به رنگهای مختلف شکست و طول موج هر رنگ را جداگانه مطالعه کرد. اما شما نمی توانید تاریکی را اندازه بگیرید. یک پرتو بسیار کوچک نور دنیایی از تاریکی را می شکند و آنرا روشن می سازد. شما چطور می توانید تعیین کنید که یک فضای به خصوص چه میزان تاریکی دارد؟ تنها کاری که می کنید این است که میزان وجود نور را در آن فضا اندازه بگیرید. درست است؟ تاریکی واژه ای است که بشر برای توصیف زمانی که نور وجود ندارد بکار ببرد." در آخر مرد جوان از استاد پرسید: "آقا, شیطان وجود دارد؟"

زیاد مطمئن نبود. استاد پاسخ داد: "البته همانطور که قبلا هم گفتم. ما او را هر روز می بینیم. او هر روز در مثال هایی از رفتارهای غیر انسانی بشر به همنوع خود دیده میشود. او در جنایتها و خشونت های بی شماری که در سراسر دنیا اتفاق می افتد وجود دارد. اینها نمایانگر هیچ چیزی به جز شیطان نیست."

و آن شاگرد پاسخ داد: "شیطان وجود ندارد آقا. یا حداقل در نوع خود وجود ندارد. شیطان را به سادگی میتوان نبود خدا دانست. درست مثل تاریکی و سرما. کلمه ای که بشر خلق کرد تا توصیفی از نبود خدا داشته باشد. خدا شیطان را خلق نکرد. شیطان نتیجه آن چیزی است که وقتی بشر عشق به خدا را در قلب خودش حاضر نبیند. مثل سرما که وقتی اثری از گرما نیست خود به خود می آید و تاریک که در نبود نور می آید. " آن شاگرد کوچک آلبرت انیشتین بود.

بله شیطان آنجاست که وجود ما از خدا دور می شود تا به شیطان و گناه نزدیکتر شود. مفهوم شیطان را خود ما خلق می کنیم و بستر آن بی خدایی است.

 

شیطان، نخستین کسى بود که بعضى کارها را مرتکب شد و پیش از او کسى آنها را انجام نداده بود. و آنها از این قرارند

- اولین کسى که قیاس نمود و خود را از حضرت آدم علیه السلام برتر و بالاتر دانست و گفت : من از آتشم و او از خاک در حالى که آتش از خاک بالاتر است.

- اولین کسى که در پیشگاه با عظمت الهى تکبر نمود و به دستور خالق خود عمل نکرد.

- اولین کسى که که معصیت و نافرمانى خدا را کرد و آشکارا با او مخالفت نمود.

- اولین کسى که به دروغ گفت : خدا گفته از این درخت نخورید، چون درخت جاوید است و اگر کسى از آن بخورد تا ابد زنده مى ماند و با خدا شریک مى شود.

- اولین کسى که که قسم به دروغ خورد و گفت : من شما را نصیحت مى کنم.

- اولین کسى که نماز خواند و یک رکعت آن چهار هزار سال طول کشید.

- اولین کسى که که غنا و آواز خواند، همان زمانى که آدم علیه السلام از درخت نهى شده خورد.

- اولین کسى که نوحه خواند و گریست ؛ چون او را به زمین فرستادند، به یاد بهشت و نعمتهاى آن نوحه و گریه کرد.

- اولین کسى که لواط کرد آنگاه که به میان قوم لوط آمد.

- اولین کسى که دستور ساختن منجنیق را داد تا حضرت ابراهیم علیه السلام را با آن در آتش اندازند.

- اولین کسى که دستور ساختن نوره را در زمان حضرت سلیمان داد، براى این که موهاى اضافى پاى بلقیس پادشاه سبا را از بین ببرند.

- اولین کسى که دستور ساختن شیشه را داد تا حضرت سلیمان علیه السلام آن را روى خندق گذارد و بلقیس را آزمایش کند.

- اولین کسى که عبادت و بندگى او، فرشتگان را به تعجب در آورد!

- اولین کسى که به خداى خود اعتراض کرد.

- اولین کسى که شبیه شدن به دیگران را مطرح و مردم را به آن تشویق کرد.

- اولین کسى که که سحر و جادو کرد و آن دو را به مردم یاد داد.

- اولین کسى که براى زیبایى ، زلف گذاشت.

- اولین کسى که نقاشى کرد و چهره کشید.

- اولین کسى که آتش حسدش شعله ور شد.

- اولین کسى که به ناحق مخاصمه و جدال کرد.

- اولین کسى که خداى تعالى به او لعنت نمود( و از ناراحتى فریاد کشید).

- اولین کسى که به خدا کفر ورزید.

- اولین کسى که گریه دروغى نمود.

- اولین کسى که عبادت و خلقت خود را ستود.

- اولین کسى که صورتهاى مجسمه و بت را ساخت

 

 

 

گریه شیطان روز عاشورا برای امام حسین(ع)
گریه شیطان روز عاشورا برای امام حسین(ع) 
اشتباه بزرگی کردم که این جماعت را واداشتم که حسین را بکشند گفتند:چطور؟ مگر تو نمی خواستی این جمع به ظاهر مسلمان ، راهی جهنم شوند؟ و مگر نشدند؟
 

به گزارش فرهنگ نیوز، پدر آیت الله سید محمدتقی مدرسی نقل می کند: عصر عاشورای سال ۶۱ هجری ، شیطانک ها دیدند که ابلیس سرکرده ی آنان ، به سر و صورت می زند و می گرید گفتند: امروز که تو باید خوشحال باشی از چه رو پریشانی و گریان؟

گفت: اشتباه بزرگی کردم که این جماعت را واداشتم که حسین را بکشند گفتند:چطور؟ مگر تو نمی خواستی این جمع به ظاهر مسلمان ، راهی جهنم شوند؟ و مگر نشدند؟

گفت:چرا چنین شد ولی از این نکته غفلت کرده بودم که با این کار ، باب رحمت الهی به روی مردم باز می شود هرکس به نحوی خود را در دستگاه امام حسین(ع) جای می دهد و از شفاعت او بهره مند می گردد.


 http://s5.picofile.com/file/8118085634/PE5KeHcXtsNpxzB2sk3wnQ.jpg

امام علی (ع)

در شگفتم از کسی که می بیند هر روز از جان و عمر او کاسته می شوذ،

امّا برای مرگ آماده نمی شود.

http://www.uploadax.com/images/83622171728677141738.jpg

اگر ما به آثار خواندن قرآن توجه و قرآن را مانند دوستی در زندگی انتخاب کنیم،

آیاتش را بخوانیم و در معانی آسمانی‌اش تفکر کنیم،

پس از مدتی زندگی‌مان سرشار از نور، روشنایی، طراوت و زیبایی خواهد شد.


http://www.uploadax.com/images/59861118968007187602.jpg

 

http://www.uploadax.com/images/49587285848857558130.jpg

/ 4 نظر / 157 بازدید
عمه

سلام.انشاالله خداونداجر این نوشتارت رابدهد.عاقبت بخیربشی.کاش این مطالب رادرچندپست مینوشتی تا حجمش کمترودقت درمطالعه اش بیشتربشه.التماس دعا

سلام واقعا مطالب زیباوتاثیرگذاری بود ای کاش این ها همیشه توذهنم میموند ودرطی زندگیم ازش استفاده میکردم چون خیلی وقتها ازهدفمون خیلی فاصله میگیریم ویادمون میره برای چی به دنیا اومدیم .بازهم ممنون ازمطالب زیباتون

سمیه

چرا ایرانیان نماد آبلیسک را به آتش می کشند؟ **ارتباط مستقیم آن با عمل رمی جمرات **ظاهر شدن شیطان بر ابراهیم خلیل ا... درین مکان و سنگسار شدنش توسط ایشان **مقدس ترین نماد صهیونیست شیطان پرست و کابالا **اقدام آل صعود و صهیونیست شیطان پرست به ایجاد ستونی اطراف این نماد شیطانی برای حفظ آن از سنگ در رمی جمرات اما ان کید الشیطان کان ضعیفا **و ** لا حول و لا قوه الا باا...** بار دیگر در حرکتی تاریخی و ارزشمند اصلی ترین نماد شیطان پرستان صهیونیست ابلیسک در سراسر ایران عزیز در روز قدس به آتش کشیده می شود انشاالله ظهور مهدی گل زهرا و نجات انسانیت از چنگال دیو سیرتان سلام بزرگوار صبح نیک

سمیه

مطلب ارزشمند و زیبایی بود سپاس سلام